15 Січня,
17:37

Fitness&relax у СК "Олімп"

20.02.2020 17:58,   4773
Fitness&relax у СК "Олімп" 15.02-29.02!
❣️клубна карта 6 міс+3 сеанси масажу у подарунок
❣️клубна карта 12 міс+5 сеансів масажу у подарунок

Кількість акційних клубних карт обмежена. Подробиці на рецепцї клубу, в direct @sportklub_olimp.pl або 0 (99) 777 23 27
Рекомендуем почитать
05.01.2021 17:43   55
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   120
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
03.12.2020 11:48   126
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!
25.11.2020 11:36   158
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
12.11.2020 14:23   1659
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!
19.10.2020 19:43   1773
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   1762
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
15.09.2020 10:52   3155
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
30.08.2020 09:46   3471
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
26.08.2020 13:51   3050
Якщо у Вас є друзі, які хочуть почати тренування, але ніяк не можуть зібратися з силами, то Ви можете залишити нам їх контакти*, а ми у подарунок додамо 14 днів до Вашої клубної карти! ♥️
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.