16 Січня,
07:53

12=18!

03.12.2020 11:48,   128
ДРУЗІ, НЕМАЄ ЧАСУ ПОЯСНЮВАТИ!
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!

Також у подарунок:
📌бонусні 6 місяців до карти,
📌45 днів заморозки,
📌фітнес-тестування,
📌безкоштовне тренування з тренером!
І це все через кому - та що взагалі відбувається??
❄️Це новорічний цінопад у СК "Олімп"!!!❄️

Інформація 0997772327
СК "Олімп"
Кращий фітнес поруч❤️
Рекомендуем почитать
05.01.2021 17:43   56
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   122
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
25.11.2020 11:36   159
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
12.11.2020 14:23   1674
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!
19.10.2020 19:43   1788
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   1762
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
15.09.2020 10:52   3155
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
30.08.2020 09:46   3471
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
26.08.2020 13:51   3050
Якщо у Вас є друзі, які хочуть почати тренування, але ніяк не можуть зібратися з силами, то Ви можете залишити нам їх контакти*, а ми у подарунок додамо 14 днів до Вашої клубної карти! ♥️
06.08.2020 12:28   1266
АКЦІЇ ПРОДОВЖЕНО до 15.08.20!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.