27 Листопада,
07:06

Гарячі осінні пропозиції

15.09.2020 10:52,   1678
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес-сезоні як ніколи близькі до втілення!

Тільки з 14.09 по 20.09 божевільні знижки в СК "Олімп" на придбання і продовження клубних карт!
-15% на карти 12 місяців ранок та повна;
-10% на карти 6 місяців ранок та повна.
Приєднуйся до нашого клубу!💪🏼

СК "ОЛІМП" | 0997772327
Кращий фітнес поруч❤️
Рекомендуем почитать
25.11.2020 11:36   35
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
12.11.2020 14:23   92
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!
19.10.2020 19:43   161
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   219
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
30.08.2020 09:46   3122
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
26.08.2020 13:51   3020
Якщо у Вас є друзі, які хочуть почати тренування, але ніяк не можуть зібратися з силами, то Ви можете залишити нам їх контакти*, а ми у подарунок додамо 14 днів до Вашої клубної карти! ♥️
06.08.2020 12:28   1197
АКЦІЇ ПРОДОВЖЕНО до 15.08.20!
21.07.2020 13:42   2544
ГОТОВІ ДО СТАРТУ? ТАКОГО ЩЕ НЕ БУЛО!
26.05.2020 16:48   1113
Ми дуже скучили за вами! А вы за нами? Даруємо місяці у подарунок
20.03.2020 10:58   3548
До 3.04 при купівлі акційної карти, ви автоматично приймаєте участь у безпрограшній лотереї цікавих призів!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.