04 Липня,
11:43

Ми створюємо всі умови для вашого здоров’я і гарного самопочуття!

12.11.2020 14:23,   4007
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!

СК "Олімп" стійко працює над тим, щоб ви вбирали і культивували енергію і красу!
Та в честь річниці нашого клубу даруємо знижку -8%* на карти 6 та 12 місяців! 🥳🥳🥳
Щоб дізнатися подробиці, дзвони
099 777 23 27

СК "ОЛІМП"
Кращий фітнес поруч❤️
Рекомендуем почитать
01.02.2021 18:54   6044
Дует на 6 та 12 місяців за гарячою ціною🔥
20.01.2021 15:13   5271
Новий рік вже позаду, а ми продовжуємо дарувати подарунки🎁
05.01.2021 17:43   3757
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   5598
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
03.12.2020 11:48   4273
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!
25.11.2020 11:36   2180
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
19.10.2020 19:43   2342
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   2091
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
15.09.2020 10:52   3491
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
30.08.2020 09:46   4078
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.