08 Березня,
20:06

Ми створюємо всі умови для вашого здоров’я і гарного самопочуття!

12.11.2020 14:23,   3763
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!

СК "Олімп" стійко працює над тим, щоб ви вбирали і культивували енергію і красу!
Та в честь річниці нашого клубу даруємо знижку -8%* на карти 6 та 12 місяців! 🥳🥳🥳
Щоб дізнатися подробиці, дзвони
099 777 23 27

СК "ОЛІМП"
Кращий фітнес поруч❤️
Рекомендуем почитать
01.02.2021 18:54   963
Дует на 6 та 12 місяців за гарячою ціною🔥
20.01.2021 15:13   1066
Новий рік вже позаду, а ми продовжуємо дарувати подарунки🎁
05.01.2021 17:43   1082
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   2350
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
03.12.2020 11:48   2298
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!
25.11.2020 11:36   1836
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
19.10.2020 19:43   2029
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   1813
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
15.09.2020 10:52   3195
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
30.08.2020 09:46   3500
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.