23 Січня,
07:13

Безкоштовні подарунки

02.10.2020 22:41,   1770
До 15.10 даруємо 🎁
⭕️ 3 персональні тренування та 3 масажі до карти на 12 місяців;
⭕️ 2 персональні тренування та 2 масажі до карти на 6 місяців.
Забронюй свою карту прямо зараз! 📞099 777 23 27

СК "Олімп"
Кращий фітнес поруч❤️
Рекомендуем почитать
20.01.2021 15:13   36
Новий рік вже позаду, а ми продовжуємо дарувати подарунки🎁
05.01.2021 17:43   71
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   137
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
03.12.2020 11:48   150
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!
25.11.2020 11:36   177
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
12.11.2020 14:23   2000
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!
19.10.2020 19:43   1991
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
15.09.2020 10:52   3160
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
30.08.2020 09:46   3475
Як часто ми купуємо абонемент на кожен день, а ходимо в зал два рази на тиждень?
26.08.2020 13:51   3054
Якщо у Вас є друзі, які хочуть почати тренування, але ніяк не можуть зібратися з силами, то Ви можете залишити нам їх контакти*, а ми у подарунок додамо 14 днів до Вашої клубної карти! ♥️
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.