01 Липня,
09:59

В Полтаве открыли новый фитнес-центр! (фото)

09.02.2016 18:13,   3841
5 февраля на улице Октябрьской, 53/1 (возле памятника Ватутину) открыли 2-ой в нашем городе фитнес-центр "MusCool".

С ценами на услуги фитнес-центра можно ознакомиться перейдя по этой ссылке.

Также рекомендуем обратить внимание на новую акцию!

fcmuscool.pl.ua
Рекомендуем почитать
01.02.2021 18:54   6039
Дует на 6 та 12 місяців за гарячою ціною🔥
20.01.2021 15:13   5266
Новий рік вже позаду, а ми продовжуємо дарувати подарунки🎁
05.01.2021 17:43   3753
Карта в СК «Олімп» з максимальною вигодою тільки до 15 січня!
06.12.2020 11:35   5596
Дитячий фітнес у СК «Олімп» - це турбота і відповідальність за здоровий і гармонійний фізичний розвиток дітей!
03.12.2020 11:48   4271
Поспішайте придбати нашу карту у 2020-му, і ви отримаєте рік фітнесу за спеціальною супервигідною ціною!  І це далеко не все!
25.11.2020 11:36   2179
Не запізнись!  Підготовку своєї фігури до літа треба починати вже зараз!
12.11.2020 14:23   4003
Відчувати себе чудово можна тільки тоді, коли ти бадьорий і здоровий!
19.10.2020 19:43   2340
Всього одна чашка кави в день!  Відмовся від кави на користь тренувань в СК «ОЛІМП» і вже через три тижні ти відчуєш різницю!
02.10.2020 22:41   2089
До 15.10 даруємо. Забронюй свою карту прямо зараз!
15.09.2020 10:52   3489
Тепер обіцянки собі стати краще в новому фітнес- сезоні як ніколи близькі до втілення!
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.